Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"SPIN DAY 2017" - prelekcje i warsztaty

Wydarzenia

Z myślą o uczniach i nauczycielach szkół podstawowych z Bełchatowa i okolic, już po raz trzeci organizujemy SPIN Day, czyli obchody Międzynarodowego Dnia Muzeów i Centrów Nauki. Tematem tegorocznej imprezy jest ochrona powietrza i zasobów naturalnych naszej planety! 

zobacz więcej

"Zaduszkowa podróż z piosenką" - koncert

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert, pn. "Zaduszkowa Podróż z Piosenką", który odbędzie się 5 listopada o godzinie 17:00, w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. 

zobacz więcej

GIGApasje - podróże z dziećmi

Wydarzenia

Nadszedł czas na zapowiedź czwartej edycji wydarzenia z cyklu GIGApasje. Podczas imprezy, zaplanowanej na 10 listopada 2017, blogerzy, których życiową pasją są podróże i odkrywanie świata wspólnie z dziećmi, opowiedzą wam o ekstremalnych wojażach, szukaniu skarbów, grach miejskich i pomysłach na zwiedzanie Polski i świata.

zobacz więcej

"Archipelag" - spektakl Teatru Tańca Caro

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl Teatru Tańca Caro, pt. „Archipelag”, który odbędzie się 4 listopada o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

„ONY” - spektakl grupy BAT-PKP

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl, pt. „Ony” w wykonaniu grupy BAT – PKP, który odbędzie się 19 października o godzinie 18:00, w ramach XXIII Jesiennych Spotkań Teatralnych z BAT-em.

zobacz więcej

„Warszawski sen” - spektakl grupy BAT-PodTekst

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl „Warszawski sen” w wykonaniu grupy BAT-PodTekst, który odbędzie się 24 października o godzinie 18:30, w ramach XXIII Jesiennych Spotkań Teatralnych z BAT-em. 

zobacz więcej

Festiwal Sztuki Jabłka

Wydarzenia

W dniach 6-9 października, spotkają się w Bełchatowie artyści i twórcy różnych dziedzin sztuki, znani w bełchatowskim środowisku i rozpoznawani w całym kraju. Festiwal Sztuki Jabłka to zupełnie nowa propozycja kulturalna miasta. 

zobacz więcej

40. Łódzkie Spotkania Teatralne na deskach MCK

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakle odbywające się w ramach 40. Łódzkich Spotkań Teatralnych. Goszczące w MCK grupy teatralne zaprezentują się w dniach 14 – 15.10.

zobacz więcej

Zmiana systemu rezerwacji i zakupu biletów

Wydarzenia

W dniach 28.09-8.10.2017 nastąpi zmiana systemu zakupu i rezerwacji biletów na wydarzenia organizowane przez MCK Bełchatów. Po wdrożeniu nowego systemu zakup biletów na wszystkie wydarzenia i zajęcia realizowane przez MCK, w tym również grupowe zwiedzanie Ekspozycji PGE Giganty Mocy, będzie mógł odbywać się drogą internetową. Zmianie ulegnie również interfejs użytkownika, który stanie się bardziej intuicyjny i przystępny w obsłudze. 

zobacz więcej

Klub Podróżnika - "Japonia"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 19 października o godzinie 18:00, w sali koncertowej.
Podczas pierwszej, powakacyjnej prelekcji, o Japonii opowiedzą Karolina i Piotr Matyśniak.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów