Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Szepty drzew" - wystawa linorytów Beaty Bartosiak

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę linorytów, pt. "Szepty drzew", autorstwa Beaty Bartosiak. Wernisaż wystawy odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:00, na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

„Po remoncie” - nowa wystawa w Galerii MCK

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę autorstwa Dariusza Drzewieckiego, pt. „Po remoncie”, którą będzie można oglądać od 8 grudnia w Galerii MCK.

zobacz więcej

"Najpiękniejsza bombka choinkowa" - rozstrzygnięcie konkursu

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza laureatów konkursu na najpiękniejszą bombkę choinkową na uroczyste rozstrzygnięcie. Nagrody za najlepsze prace wręczymy 5 grudnia o godzinie 17:00, na górnym holu głównego budynku MCK.

zobacz więcej

Koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na niezwykły koncert, podczas którego bełchatowska młodzież wykona utwory z tekstami autorstwa Agnieszki Osieckiej. Muzyczna uczta, pn. „Wielka woda” odbędzie się 17 grudnia, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na przesłuchania konkursowe do XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek, które odbędą się w dniach 8 – 9 grudnia, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Wigilia Miejska

Wydarzenia

22 grudnia, na placu Narutowicza 1 (przed budynkiem MCK) odbędzie się Wigilia Miejska. Świąteczna kolacja dla mieszkańców Bełchatowa, zostanie zorganizowana w godzinach 17 -19.
 

 

zobacz więcej

Wspólne kolędowanie z MCK

Wydarzenia

Aby poczuć atmosferę zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie przygotował coś specjalnego! Jak co roku, MCK zaprasza na „Wspólne Kolędowanie” – wyjątkowe spotkanie muzyczne, które odbędzie się 16 grudnia o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Mikołajkowe seanse w kinie KULTURA

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na Mikołajkowe seanse dla dzieci! 6 grudnia na ekranie kina KULTURA pojawi się Św. Mikołaj w aż dwóch odsłonach!

zobacz więcej

GIGOŁAJKI 2017

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza dzieci na „GIGOŁAJKI” – mikołajkowe święto dla najmłodszych. Dzień Św. Mikołaja odbędzie się 10 grudnia, od godziny 11:00, w MCK PGE Gigantach Mocy.

zobacz więcej

Film „Beksińscy. Album Wideofoniczny” w DKF

Wydarzenia

Kino KULTURA zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego, które odbędzie się 27 listopada o godzinie 19:30. Na ekranie wyświetlony zostanie dokument, pt. „Beksińscy. Album Wideofoniczny”.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów