Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ferie Zimowe 2018 / Świetlica Artystyczna - zajęcia oraz warsztaty dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na zajęcia i warsztaty w ramach „Ferii Zimowych 2018” oraz „Świetlicy Artystycznej”, które będą odbywać się w dniach 29.01 – 9.02.2018r. W tym okresie, na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji!

Niezależnie od tego ile spadnie z nieba śniegu, zima w mieście może być udana! Szczególnie, jeśli chce się ją spędzić aktywnie, rozwijając swoje zainteresowania i pasje! Taką szansę daje co roku Miejskie Centrum Kultury, które na tegoroczne ferie przygotowało atrakcyjne zajęcia i warsztaty dla dzieci!
Podczas zimowej przerwy, będzie można odkryć oraz rozwijać swoje talenty (plastyczne, taneczne, muzyczne, aktorskie), przeprowadzić naukowe eksperymenty, stworzyć pudełkowy świat z Minecrafta oraz własnoręcznie wykonać odjechane gadżety!
To nie wszystko! Podczas ferii zimowych w MCK, dzieci obejrzą największe filmowe hity i dowiedzą się czegoś o bezpieczeństwie w internecie.

Wszystko to w ramach dwóch bloków zajęciowych: „Ferii zimowych 2018” oraz bezpłatnej „Świetlicy Artystycznej”.

Szczegółowe informacje o poszczególnych zajęciach i warsztatach, poniżej.
Darmowe wejściówki na zajęcia odbywajace się w ramach "Świetlicy Artystycznej" oraz bilety na płatne zajęcia "Ferii zimowych 2018" do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz za pomocą strony: https://bilety.mckbelchatow.pl

 

Organizator

Miasto Bełchatów