Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zakup sprzętu do projekcji plenerowych oraz koncert wakacyjny

Zchęcamy do głosowania na dwa projekty, zgłoszone do tegorocznej edycji miejskiego Budżetu Obywatelskiego.

1. Zakup sprzętu do projekcji plenerowych
Od kilku lat na placu przy Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, w letnie wieczory, mamy możliwość obejrzenia świetnych filmów na dużym ekranie, siedząc w wygodnym leżaku pod gołym niebem. Wiemy, że projekcje w ramach Kina na Leżakach przypadły Wam szczególnie do gustu i cieszą się coraz większą popularnością. Niestety biorąc pod uwagę możliwości ekipy realizującej pokazy filmowe na świerzym powietrzu, Kino na Leżakach możemy gościć tylko 2 razy w ciągu roku. Jesli chcielibyście uczestniczyć w plenerowych seansach częściej, mamy na to sposób. 

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego pojawił się projekt, który zakłada zakup sprzętu potrzebnego do organizacji projekcji w plenerze. Jest to świetna wiadomość nie tylko dla miłośników filmu, bo przecież na wielkim ekranie wyświetlane będą również transmisje sportowe czy ważne wydarzenia muzyczno - rozrywkowe. 
Jeśli jesteście spragnieni filmowych, muzycznych lub sportowych emocji przeżywanych "pod chmurką" w towarzystwie sąsiadów i znajomych, zachęcamy do głosowania na projekt nr 37. "Plenerowe projekcje filmowe, kulturalne i sportowe. Zakup sprzętu do plenerowych pokazów filmowych, muzycznych i innych inicjatyw”. 

2. „Dopal się muzyką” - Koncert wakacyjny
Koncert jednego lub kilku wykonawców popularnych wśród młodzieży (O.S.T.R, Taco Hemingway, Strachy Na Lachy) połączony ze spotkaniami z terapeutami, zaproszonymi gośćmi oraz organizacjami pozarządowymi zajmującymi się profilaktyką antynarkotykową, dopalaczami oraz problemem uzależnień wśród młodych ludzi.  

Aby oddać głos należy spełnić tylko 2 warunki:
- trzeba być mieszkańcem Bełchatowa (zameldowanym na pobyt stały lub czasowy), 
- najpóźniej w dniu rozpoczęcia głosowania mieć ukończone 16 lat
Głosować można tylko jeden raz poprzez wybranie maksymalnie trzech projektów z rodzaju „twarde” oraz maksymalnie trzech propozycji z rodzaju „miękkie”. Głosowanie trwa od 11 do 19 września 2017 r. do godz. 15:30.

Głosować można tutaj: https://ssl.belchatow.pl/glosowanie/application/glosowanie.php

Zachęcamy do głosowania!

 

Organizator

Miasto Bełchatów