Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl Mobilnego Teatru Lalek na placu Narutowicza

Urząd Miasta Bełchatowa oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie artystyczne – spektakl międzynarodowej grupy polsko – grecko – włoskiej, który odbędzie się 2 września na placu Narutowicza o godzinie 15:00.

Spektakl Mobilnego Teatru Lalek opowiada historię rodziny, która ze względu na wojnę we własnej ojczyźnie oraz kryzys gospodarczy opuszcza rodzinny dom w poszukiwaniu lepszego miejsca na ziemi, w którym można zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i stać się pełnoprawną jednostką społeczną.

Celem przedstawienia i pracy młodzieży jest uwrażliwienie społeczeństwa na losy drugiego człowieka, odmiennego kulturowo, zmuszonego na tułaczkę ze względu na niezależną od niego sytuację polityczno – ekonomiczna w kraju. Młodzież chce zainspirować Państwa do dialogu międzykulturowego i międzynarodowego, jako łagodzącego światowe obyczaje.

W imieniu międzynarodowej grupy młodzieży Mobilnego Teatru Lalek ZAPRASZAMY PAŃSTWA do obejrzenia niezwykłej historii uchodźców i sprowokowanie w sobie refleksji nad sensem życiowych dramatów człowieka. 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów