Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Skamieniałości. Jak szukać, znajdować i rozpoznawać?"

Wraz z początkiem wakacji rozpoczynamy letnie warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży. Cykl zajęć zapoczątkują już 5 lipca br. warsztaty paleontologiczne. Zajęcia odbędą się w sali konferencyjnej MCK PGE Gigantów Mocy w godz.11.00-13.00.

Warsztaty przygotowane zostały z myślą o początkujących zbieraczach i miłośnikach skamieniałości, a także o tych, którzy podczas pieszych wędrówek znaleźli ciekawe okazy i nie potrafią ich rozpoznać i oznaczyć. Pokażemy gdzie szukać skamieniałości, jak je preparować, oznaczać i eksponować. Wspólnie z nami dzieci i młodzież rozpoczną fantastyczną przygodę i zostaną poszukiwaczami skarbów ziemi. Warsztaty poprowadzi p. Michał Bugajski z klubu paleontologicznego INKLUZJA.

Zapisy prowadzi sekretariat MCK Bełchatów (tel. 44/6350048, pl. Narutowicza 1A, I piętro).

Prowadzący: Michał Bugajski

Miejsce: Sala konferencyjna MCK PGE GM
Liczba uczestników: 15
Wiek: od 7-15 lat
Cena: 10 zł

UWAGA!
Jeśli Wasza przygoda z paleontologią już trwa, dołączcie do działającego przy Gigantach Paleoklubu, którego spotkania odbywają się z częstotliwością raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące, o czym informujemy na naszej stronie internetowej. 

Organizator

Miasto Bełchatów