Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Alicja w krainie muzycznej magii” - spektakl dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci, pt. „Alicja w krainie muzycznej magii”, który odbędzie się 15 listopada o godzinie 11:30, w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (5-13 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na kinowym ekranie pojawią się m.in.: Zbigniew Wodecki (jako Skrzypek na dachu) oraz Małgorzata Ostrowska (dobra wróżka Polihymnia). Na scenie zawitają z kolei: Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja.
Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne.

Scenariusz, muzyka, reżyseria: Mikołaj Blajda
Produkcja: Sylwia Lorens

Bilety w cenie 40 zł (normalny) oraz 30 zł (ulgowy) do nabycia w kasie MCK PGE Giganty Mocy.
Organizatorem spektaklu jest: Filharmonia Futura (tel.: 533955593, mail: filharmonia@filharmoniafutura.pl)

Bilety ulgowe są ważne za okazaniem przy wejściu na spektakl legitymacji szkolnej (dot. zniżki dla dzieci do 13 lat).

Organizator

Miasto Bełchatów