Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Plan zajęć

  • Program zajęć UTW w roku akademickim 2017/2018

    Uwaga: Plan zajęć może ulec zmianie.

    Zajęcia rozpoczną się od 03.10.2017r.


    Na poszczególne zajęcia zapisujemy się u instruktora, uczestnicząc w nich według poniższego harmonogramu zajęć.


     

    PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

    J.angielski

    9.00 -10.00

    10.00 – 11.00

    11.00 – 12.00

    K. Grochala

    sala konferencyjna MCK PGE Giganty Mocy

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    J.angielski

    9.00 – 10.00

    10.00 – 11.00

    K. Grochala

    MCK GWAREK
    __________________
     

    Sekcja turystyczna

    11.00-12.00

    Gr.I

    P. Renata Musiał

    (sala koncertowa)

     

    J.angielski
    9.00 – 10.00

    10.00 – 11.00

    11.00 – 12.00

    K. Grochala

    MCK GWAREK
    (zajęcia dodatkowo płatne)
     

    J.angielski
    9.00 – 10.00

    10.00 – 11.00

    K. Grochala

    MCK GWAREK
    (zajęcia dodatkowo płatne

    Chór

    9.45– 10.45

    mała sala teatralna

    Budynek MCK

    Chór

    9.45 – 10.45

    p. Elżbieta Wesołowska

     

    mała sala teatralna

    Budynek MCK

    Gimnastyka

    Korekcyjna

    12.00 – 13.00 I gr.

    13.00-14.00 II gr.

    14.00-15.00 – III gr.

    15.00-16.00 –IV gr.

    p. Żaneta Hanusiak

    sala baletowa MCK PGE Giganty Mocy

     

    Słuchacze deklarując chęć uczestnictwa w zajęciach Gimnastyki korekcyjnej nie uczestniczą już w zajęciach Pilatesu.

     

     

    Klub Rękodzieła UTW

    9.00-10.30 - I gr.

    10:30-12:00 - II gr.

    A. Bielska

    Sala plastyczna

    PILATES

    9.30-10.30

    p. Diana Ponimirska

    sala baletowa

     

    Słuchacze deklarując chęć uczestnictwa w zajęciach  Pilates nie mogą uczestniczyć już w zajęciach Gimnastyki korekcyjnej.

    Język niemiecki
    11.30-12.30 

    B. Szewczyk

    MCK GWAREK

    (Zajęcia dodatkowo płatne)

    Taniec

    12.00 - 12.45
    - I grupa

    12.45 - 13.30
    - II grupa

    p. Weronika Olczak

    sala baletowa

    Zajęcia z rozwoju osobistego

    16.15-17.45

    p . Eulalia Adasiewicz

    Budynek główny MCK,

    sala koncertowa

    STREACHING

    13.30- 14.15

    p. Anetta Wojtuch

    Budynek MCK PGE Giganty Mocy

    sala baletowa

    JOGA

    10.30-11.30- gr. zaawans.

    11.30-12.30- gr. początk.

    p. Diana Ponimirska

    Budynek MCK PGE Giganty Mocy

    sala baletowa

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    BASEN

    16.00-17.00

    ul. Czapliniecka 96 Bełchatów

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    INFORMATYKA

    16.30 – 17.30

    p. Sławomir Marczak

    sala warsztatowa

    MCK PGE Giganty Mocy

     

    INFORMATYKA

    17.00-18.00

    18.00 - 19.00

     

    p. Sławomir Marczak

    sala warsztatowa

    MCK PGE Giganty Mocy

     

     

    SEKCJA TURYSTYCZNA

    13.00-14.00 gr.II

    p. Renata Musiał

    sala koncertowa

     

    BASEN

    16.00-17.00

    ul. Czapliniecka 96 Bełchatów

     

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    (I zajęcia już w strojach 02.10.2017r)

     

    WYKŁADY

    16.00-17.30

    Budynek główny MCK,

    Wykłady będą odbywać się raz w m-cu.

    O terminie i tematyce wykładu będziemy Państwa informować.

       

    PSYCHOLOGIA

    17.30-19.00
    sala koncertowa
    Psycholog Maria Ziętkowska

           



     











































































WSTĘPNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ UTW 2017 - 2018 DO POBRANIA (Proszę kliknąć w link, aby pobrać harmonogram)

 

Organizator

Miasto Bełchatów