Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kadra

Dyrekcja

Dorota Pędziwiatr 
- Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury
e-mail: dorota.pedziwiatr@mck.belchatow.pl

Małgorzata Stanasiuk-Mordalska
- Zastępca Dyrektora ds. Ekspozycji Giganty Mocy i Marketingu
e-mail: m.stanasiuk@gigantymocy.pl

Koordynatorzy Działów

Mariola Biniek   
- Koordynator Działu Artystyczno - Plastycznego
e-mail: mariola.biniek@mck.belchatow.pl

Sekretariat


Elżbieta Kwiatkowska           
- Starszy referent ds. biurowych i archiwum
e-mail: elzbieta.kwiatkowska@mck.belchatow.pl


Lucyna Głuchowska
- Specjalista ds. administracji
e-mail: lucyna.gluchowska@mck.belchatow.pl

Dział Kadr

Katarzyna Leśniak
- Główny Specjalista ds. kadr
e-mail: katarzyna.lesniak@mck.belchatow.pl

Sekcja Edukacji Artystycznej i Organizacji Imprez

Agnieszka Bielska 
- Główny Instruktor ds. animacji i imprez
e-mail: agnieszka.bielska@mck.belchatow.pl

Mariola Biegańska
- Główny instruktor ds. animacji i imprez;
e-mail: mariola.bieganska@mck.belchatow.pl

Mirosława Świtoń   
- Starszy Instruktor ds. animacji i imprez
e- mail: miroslawa.switon@mck.belchatow.pl

Jacek Olejnik  
- Główny instruktor ds. filmu i edukacji filmowej
e-mail: jacek.olejnik@mck.belchatow.pl

Marcin Węgrzyński   
- Instruktor ds. muzycznych i organizacji imprez
e-mail: marcin.wegrzynski@mck.belchatow.pl

Anetta Wojtuch         
- Starszy instruktor tańca
e-mail: anetta.wojtuch@mck.belchatow.pl

Michał Stempczyński
- Instruktor ds. Animacji i Imprez
e-mail: michal.stempczynski@mck.belchatow.pl

Sekcja plastyczno - wystawiennicza
 

Małgorzata Kucharska       
- Starszy instruktor plastyk
e-mail: malgorzata.kucharska@mck.belchatow.pl

Alicja Przydryga
- Instruktor plastyk
e-mail:alicja.przydryga@mck.belchatow.pl

Monika Bartłomiejczyk
- Instruktor plastyk
e-mail: monika.dziatkowiec@mck.belchatow.pl

Dział ds. Ekspozycji Giganty Mocy

Agnieszka Kuchnik       
- Główny Instruktor - Przewodnik
e-mail: a.kuchnik@gigantymocy.pl

Małgorzata Wiśniewska-Sroga

- Instruktor - Przewodnik
e-mail: m.wisniewska@gigantymocy.pl

Katarzyna Dendek
- Instruktor - Przewodnik
e-mail: k.dendek@gigantymocy.pl

Sylwia Stasiak
- Instruktor - Przewodnik
e-mail: s.stasiak@gigantymocy.pl

Ewelina Sobaniec
- Instruktor - Przewodnik
e-mail: ewelina.sobaniec@mck.belchatow.pl

Karolina Snopek
- Instruktor - Przewodnik
e-mail: karolina.snopek@mck.belchatow.pl

Katarzyna Drzazga
- Instruktor - Przewodnik
e-mail: k.drzazga@gigantymocy.pl

Jolanta Szurgot 
- Pracownik obsługi klienta
e-mail: jolanta.szurgot@mck.belchatow.pl

Agnieszka Siwczyk
- Pracownik obsługi klienta
e-mail: agnieszka.siwczyk@mck.belchatow.pl

 

Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Agata Śmigiel         
- Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych
e-mail: agata.smigiel@mck.belchatow.pl

Aleksandra Dembska
- Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych
e-mail: aleksandra.dembska@mck.belchatow.pl
 

Dział Finansowy
Aleksandra Kocińska         
- Główny Księgowy
e-mail: aleksandra.kocinska@mck.belchatow.pl

Lidia Krysiak           
- Główny specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych
e-mail: lidia.krysiak@mck.belchatow.pl

Monika Nowak         
- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych
e-mail: monika.nowak@mck.belchatow.pl

Emilia Gabryanczyk-Sobaniec 
- Główny Kasjer
e-mail: emilia.gabryanczyk-sobaniec@mck.belchatow.pl

Małgorzata Skórska
- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych
e-mail: malgorzata.skorska@mck.belchatow.pl

Marta Sikorska
- Referent ds. rozliczeń finansowo-księgowych
e-mail: marta.sikorska@mck.belchatow.pl

Jarosław Majewski 
- Kasjer
e-mail: jaroslaw.majewski@mck.belchatow.pl

Katarzyna Krawczyk 
- Kasjer
e-mail: katarzyna.krawczyk@mck.belchatow.pl

Anna Kania
- Kasjer
e-mail: anna.kania@mckbelchatow.pl


Dział Marketingu

Izabela Dudzic      
- Główny specjalista ds. marketingu
e-mail: i.dudzic@gigantymocy.pl

Juliusz Gajewski     
- Specjalista ds. marketingu
e-mail: juliusz.gajewski@mck.belchatow.pl

Katarzyna Florczyk         
- Grafik komputerowy
e-mail: katarzyna.florczyk@mck.belchatow.pl
 

 

Sekcja Audiowizualna

Robert Gadecki     
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
e-mail: robert.gadecki@mck.belchatow.pl

Artur Popławski     
- Główny akustyk
e-mail: artur.poplawski@mck.belchatow.pl

Seweryn Różyło     
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
e-mail: seweryn.rozylo@mck.belchatow.pl

Jarosław Sobutkowski     
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
e-mail: jaroslaw.sobutkowski@mck.belchatow.pl

Michał Pierzchała
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
e-mail: michal.pierzchala@mck.belchatow.pl

Piotr Wionczyk       
- Główny specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych
e-mail: piotr.wionczyk@mck.belchatow.pl
 

Sekcja gospodarcza

Marek Gajek
- rzemieślnik

Mirosława Gorzelak
- st. woźna

Bożena Kazimierczak
- st. woźna

Teresa Marciniak
- st. woźna

Monika Mordaka
- szatniarz

Grzegorz Rychlewicz
- kierowca - rzemieślnik

Barbara Szymańska
- woźna

Maria Zając
- st. woźna

Barbara Kucharska
- st. woźna

Zofia Stańczyk
- woźna

Organizator

Miasto Bełchatów